Akcja najlepsza w memoriale Tadeusza Pawełka !!!

Akcja Jastrzębia wygrała w niedzielę XI Memoriał Tadeusza Pawełka. Nie ma wątpliwości, że była to kolejna bardzo udana impreza. Licznie obecni byli też członkowie rodziny patrona imprezy.

Tadeusz Pawełek był dyrektorem PSP 15 w Radomiu, jednym z założycieli Zamłynia Radom. Corocznie klub ten organizuje halowy turniej piłkarski upamiętniający oddanego działacza. Walczyło 10 seniorskich drużyn.

W finale Akcja Jastrzębia pokonała 5:2 Zwoleniankę Zwoleń. W meczu o trzecie miejsce Zamłynie II przegrało ze Strażakiem Wielogóra. Organizatorzy wręczyli indywidualne nagrody. Najlepszym piłkarzem został Mateusz Próchniak (Zwolenianka), najlepszym strzelcem Łukasz Ławrecki (Zamłynie), a bramkarzem, Piotr Król z Akcji..

Końcowa kolejność:1. Akcja Jastrzębia, 2. Zwolenianka, 3. Strażak Wielogóra, 4. Zamłynie II, 5. Zamłynie I, 6. ZA Kombud, 7. Zamłynie II juniorzy, 8. Wisła Chtocza, 9. Beniaminek Radom, 10. Zamłynie II juniorzy.

Wywiad: http://dami24.pl/sport/item/3307-turniej-ku-pamieci-tadeusza-pawelka