Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:2
Energia Kozienice
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:1
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:3
Zamłynie Radom
Zwolenianka Zwoleń
0:2
Gryf Policzna
Centrum Radom
1:2
LKS Promna
Królewscy Jedlnia
0:0
Orzeł Wierzbica
Iłżanka Kazanów
3:3
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
0:11
Powiślanka Lipsko
LKS Promna
1:4
Jodła Jedlnia-Letnisko
Mazowsze Grójec
1:0
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
2:0
Zwolenianka Zwoleń
Energia Kozienice
9:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gryf Policzna
0:3
Centrum Radom
Zamłynie Radom
3:1
Królewscy Jedlnia
Zawisza Sienno
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:2
Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:1
Gryf Policzna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:0
Iłżanka Kazanów
Zwolenianka Zwoleń
0:2
Zamłynie Radom
Centrum Radom
1:2
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
0:1
Zawisza Sienno
Królewscy Jedlnia
0:4
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
4:0
LKS Promna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
1:2
Królewscy Jedlnia
LKS Promna
1:4
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
8:0
Zawisza Sienno
Orzeł Wierzbica
3:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Energia Kozienice
3:0
Zwolenianka Zwoleń
Zamłynie Radom
3:3
Centrum Radom
Gryf Policzna
1:5
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Zamłynie Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:4
Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno
3:3
LKS Promna
Zwolenianka Zwoleń
1:1
Iłżanka Kazanów
Szydłowianka Szydłowiec
1:1
Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia
0:3
Powiślanka Lipsko
Drogowiec Jedlińsk
1:2
Orzeł Wierzbica
Centrum Radom
1:3
Energia Kozienice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
6:0
Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Królewscy Jedlnia
Mazowsze Grójec
0:0
LKS Promna
Orzeł Wierzbica
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Energia Kozienice
1:4
Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna
2:1
Zawisza Sienno
Zamłynie Radom
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Iłżanka Kazanów
- : -
Centrum Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:1
Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno
5:2
Orzeł Wierzbica
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
0:4
Gryf Policzna
Centrum Radom
1:4
Powiślanka Lipsko
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Zamłynie Radom
Królewscy Jedlnia
2:4
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
0:0
Energia Kozienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Centrum Radom
Mazowsze Grójec
- : -
Gryf Policzna
Orzeł Wierzbica
- : -
LKS Promna
Energia Kozienice
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Zamłynie Radom
- : -
Zawisza Sienno
Królewscy Jedlnia
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno
- : -
Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Mazowsze Grójec
LKS Promna
- : -
Zamłynie Radom
Centrum Radom
- : -
Królewscy Jedlnia
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Iłżanka Kazanów
Gryf Policzna
- : -
Orzeł Wierzbica
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Powiślanka Lipsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Iłżanka Kazanów
- : -
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Centrum Radom
Mazowsze Grójec
- : -
Orzeł Wierzbica
Energia Kozienice
- : -
LKS Promna
Zamłynie Radom
- : -
Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno
- : -
Powiślanka Lipsko
LKS Promna
- : -
Iłżanka Kazanów
Centrum Radom
- : -
Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica
- : -
Zamłynie Radom
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gryf Policzna
- : -
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Królewscy Jedlnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
LKS Promna
Iłżanka Kazanów
- : -
Gryf Policzna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Centrum Radom
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Mazowsze Grójec
- : -
Zamłynie Radom
Energia Kozienice
- : -
Orzeł Wierzbica
Królewscy Jedlnia
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno
- : -
Królewscy Jedlnia
LKS Promna
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Orzeł Wierzbica
- : -
Iłżanka Kazanów
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Gryf Policzna
- : -
Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom
- : -
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Centrum Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Orzeł Wierzbica
Iłżanka Kazanów
- : -
Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Gryf Policzna
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Zawisza Sienno
Centrum Radom
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
- : -
Energia Kozienice
Królewscy Jedlnia
- : -
LKS Promna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
- : -
Centrum Radom
LKS Promna
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Orzeł Wierzbica
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Energia Kozienice
- : -
Iłżanka Kazanów
Gryf Policzna
- : -
Królewscy Jedlnia
Zamłynie Radom
- : -
Powiślanka Lipsko
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Mazowsze Grójec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości