Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
2:4
Oronka Orońsko
Chojniak Wieniawa
1:1
SKS Potworów
Kraska Jasieniec
0:4
Mogielanka Mogielnica
Strażak Wielogóra
2:5
Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha
3:0
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
0:6
KS Błotnica
Młodzik Radom
2:2
Powała Taczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
0:2
Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów
4:1
Młodzik Radom
Mogielanka Mogielnica
5:1
Wulkan Zakrzew
Oronka Orońsko
4:1
MKS Wyśmierzyce
Drogowiec Jedlińsk
3:0
SKS Potworów
KS Błotnica
0:2
Strażak Wielogóra
Powała Taczów
1:5
Zodiak Sucha
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
0:4
Drogowiec Jedlińsk
MKS Wyśmierzyce
1:12
Mogielanka Mogielnica
SKS Potworów
3:0
Sokół Przytyk
Zodiak Sucha
6:3
Orzeł Gielniów
Strażak Wielogóra
1:5
Oronka Orońsko
Chojniak Wieniawa
3:2
Powała Taczów
Młodzik Radom
0:3
KS Błotnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drogowiec Jedlińsk
1:0
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
0:4
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
1:1
Chojniak Wieniawa
Oronka Orońsko
3:1
Młodzik Radom
Mogielanka Mogielnica
3:0
Strażak Wielogóra
KS Błotnica
4:2
Zodiak Sucha
Powała Taczów
0:5
SKS Potworów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
2:2
Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha
0:2
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
1:4
Drogowiec Jedlińsk
Chojniak Wieniawa
2:0
KS Błotnica
MKS Wyśmierzyce
0:2
Kraska Jasieniec
Sokół Przytyk
1:2
Powała Taczów
Młodzik Radom
3:3
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
0:0
SKS Potworów
Mogielanka Mogielnica
1:1
Zodiak Sucha
Kraska Jasieniec
6:0
Strażak Wielogóra
Wulkan Zakrzew
2:3
MKS Wyśmierzyce
Oronka Orońsko
4:1
Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów
6:1
Sokół Przytyk
Drogowiec Jedlińsk
4:0
Powała Taczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
1:2
Mogielanka Mogielnica
MKS Wyśmierzyce
0:2
Drogowiec Jedlińsk
SKS Potworów
1:2
Oronka Orońsko
Powała Taczów
10:0
Orzeł Gielniów
Młodzik Radom
3:3
Kraska Jasieniec
Sokół Przytyk
1:1
KS Błotnica
Strażak Wielogóra
2:3
Wulkan Zakrzew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
2:2
Powała Taczów
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
0:3
Zodiak Sucha
Oronka Orońsko
4:0
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
1:1
Strażak Wielogóra
Wulkan Zakrzew
2:1
Młodzik Radom
Mogielanka Mogielnica
2:2
SKS Potworów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
5:0
Kraska Jasieniec
Sokół Przytyk
0:3
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów
2:1
KS Błotnica
Powała Taczów
0:1
Oronka Orońsko
Zodiak Sucha
2:3
Wulkan Zakrzew
Strażak Wielogóra
0:5
Drogowiec Jedlińsk
Młodzik Radom
1:2
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Wielogóra
5:6
Młodzik Radom
Wulkan Zakrzew
0:6
Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec
3:2
SKS Potworów
MKS Wyśmierzyce
3:0
Zodiak Sucha
Oronka Orońsko
8:1
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
2:1
Powała Taczów
Drogowiec Jedlińsk
2:0
KS Błotnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
1:0
MKS Wyśmierzyce
KS Błotnica
2:0
Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów
1:1
Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk
1:2
Kraska Jasieniec
SKS Potworów
2:0
Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha
2:1
Strażak Wielogóra
Młodzik Radom
2:4
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drogowiec Jedlińsk
1:0
Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica
4:0
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
3:2
Powała Taczów
Wulkan Zakrzew
4:1
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
2:2
SKS Potworów
Strażak Wielogóra
2:2
Chojniak Wieniawa
Młodzik Radom
2:3
Zodiak Sucha
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
4:1
Strażak Wielogóra
Sokół Przytyk
1:2
MKS Wyśmierzyce
Powała Taczów
0:1
Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Oronka Orońsko
0:0
Mogielanka Mogielnica
Chojniak Wieniawa
2:0
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
2:1
Kraska Jasieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
4:1
Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec
3:3*
KS Błotnica
MKS Wyśmierzyce
3:2
Powała Taczów
Młodzik Radom
1:6
SKS Potworów
Wulkan Zakrzew
1:0
Orzeł Gielniów
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Mogielanka Mogielnica
Strażak Wielogóra
1:3
Sokół Przytyk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
3:0
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
2:5
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
3:1
MKS Wyśmierzyce
Powała Taczów
2:2
Strażak Wielogóra
Chojniak Wieniawa
0:3
Drogowiec Jedlińsk
SKS Potworów
1:2
Zodiak Sucha
Sokół Przytyk
0:3
Młodzik Radom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
4:1
SKS Potworów
Młodzik Radom
2:3
Sokół Przytyk
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec
0:4
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
1:1
KS Błotnica
MKS Wyśmierzyce
1:2
Orzeł Gielniów
Strażak Wielogóra
0:7
Powała Taczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
1:0
Zodiak Sucha
Oronka Orońsko
2:1
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
8:2
Strażak Wielogóra
SKS Potworów
0:2
Chojniak Wieniawa
Powała Taczów
1:1
Młodzik Radom
Mogielanka Mogielnica
2:1
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
3:2
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
3:1
Orzeł Gielniów
Wulkan Zakrzew
2:2
Mogielanka Mogielnica
SKS Potworów
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Zodiak Sucha
4:1
Powała Taczów
Strażak Wielogóra
0:4
KS Błotnica
Chojniak Wieniawa
4:2
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
0:3
Oronka Orońsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
0:0
SKS Potworów
KS Błotnica
2:1
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
1:5
Zodiak Sucha
Mogielanka Mogielnica
1:1
MKS Wyśmierzyce
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Kraska Jasieniec
Powała Taczów
3:1
Chojniak Wieniawa
Oronka Orońsko
3:0
Strażak Wielogóra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
1:3
Drogowiec Jedlińsk
Młodzik Radom
0:2
Oronka Orońsko
SKS Potworów
2:1
Powała Taczów
Chojniak Wieniawa
3:0
Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha
2:3
KS Błotnica
Strażak Wielogóra
0:6
Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew
3:1
Kraska Jasieniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
3:2
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
2:0
MKS Wyśmierzyce
Oronka Orońsko
4:2
Zodiak Sucha
Powała Taczów
4:1
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
0:0
SKS Potworów
KS Błotnica
1:1
Chojniak Wieniawa
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Wulkan Zakrzew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
0:2
Mogielanka Mogielnica
Chojniak Wieniawa
0:3
Oronka Orońsko
SKS Potworów
0:4
KS Błotnica
MKS Wyśmierzyce
3:2
Wulkan Zakrzew
Sokół Przytyk
1:4
Orzeł Gielniów
Powała Taczów
0:3
Drogowiec Jedlińsk
Strażak Wielogóra
0:5
Kraska Jasieniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
2:1
Strażak Wielogóra
Mogielanka Mogielnica
3:0
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
6:1
Sokół Przytyk
Drogowiec Jedlińsk
2:0
MKS Wyśmierzyce
Oronka Orońsko
1:0
SKS Potworów
Orzeł Gielniów
0:2
Powała Taczów
Kraska Jasieniec
3:2
Młodzik Radom
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
0:5
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Młodzik Radom
5:0
Wulkan Zakrzew
Strażak Wielogóra
2:0
MKS Wyśmierzyce
Sokół Przytyk
0:1
Oronka Orońsko
Zodiak Sucha
1:1
Kraska Jasieniec
Powała Taczów
0:0
KS Błotnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
3:0
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
1:1
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
1:0
Orzeł Gielniów
Wulkan Zakrzew
1:1
Zodiak Sucha
Drogowiec Jedlińsk
9:0
Strażak Wielogóra
Oronka Orońsko
4:0
Powała Taczów
MKS Wyśmierzyce
2:2
Młodzik Radom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
0:3
Mogielanka Mogielnica
KS Błotnica
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Orzeł Gielniów
1:9
Oronka Orońsko
Zodiak Sucha
5:1
MKS Wyśmierzyce
SKS Potworów
3:1
Kraska Jasieniec
Chojniak Wieniawa
1:2
Wulkan Zakrzew
Młodzik Radom
1:0
Strażak Wielogóra
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
5:2
Orzeł Gielniów
Drogowiec Jedlińsk
6:1
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
1:0
Sokół Przytyk
Wulkan Zakrzew
0:2
SKS Potworów
Oronka Orońsko
1:1
KS Błotnica
MKS Wyśmierzyce
1:0
Chojniak Wieniawa
Strażak Wielogóra
1:4
Zodiak Sucha
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
1:2
Mogielanka Mogielnica
SKS Potworów
4:0
MKS Wyśmierzyce
Sokół Przytyk
2:3
Wulkan Zakrzew
Chojniak Wieniawa
5:1
Strażak Wielogóra
Oronka Orońsko
0:4
Drogowiec Jedlińsk
Powała Taczów
2:2
Kraska Jasieniec
Zodiak Sucha
7:0
Młodzik Radom
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
0:3
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
3:0
Orzeł Gielniów
Młodzik Radom
0:0
Chojniak Wieniawa
Mogielanka Mogielnica
5:2
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
0:4
Powała Taczów
Drogowiec Jedlińsk
0:1
Zodiak Sucha
Strażak Wielogóra
3:6
SKS Potworów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
3:0
Kraska Jasieniec
SKS Potworów
3:0
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
6:0
Zodiak Sucha
Mogielanka Mogielnica
4:3
Drogowiec Jedlińsk
Sokół Przytyk
4:2
Strażak Wielogóra
Orzeł Gielniów
1:0
Wulkan Zakrzew
Powała Taczów
8:2
MKS Wyśmierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości