Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Namysłów
AP Namysłów 3 6 6 - 3 2 0 1
2
Winners Gołkowice
Winners Gołkowice 3 4 6 - 5 1 1 1 1 1 2 - 2
3
Syrenka
Syrenka 3 4 7 - 3 1 1 1 1 1 2 - 2
4
Deko Włoszczowa
Deko Włoszczowa 3 3 3 - 11 1 0 2
5
AP Ostrzeszów
AP Ostrzeszów 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Deko Włoszczowa
0:5
AP Namysłów
Syrenka
2:2
Winners Gołkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Winners Gołkowice
1:3
Deko Włoszczowa
Syrenka
0:1
AP Namysłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Namysłów
0:3
Winners Gołkowice
Syrenka
5:0
Deko Włoszczowa
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Stadion Śląski Chorzów
Stadion Śląski Chorzów 3 7 8 - 4 2 1 0 1 1 2 - 2
2
MLUKS Dwójka Gubin
MLUKS Dwójka Gubin 3 7 10 - 3 2 1 0 1 1 2 - 2
3
Orlik Ząbkowice Śląskie
Orlik Ząbkowice Śląskie 3 3 6 - 8 1 0 2
4
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 3 0 0 - 9 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLUKS Dwójka Gubin
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Cracovia Kraków KS
0:3
Orlik Ząbkowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
0:3
Stadion Śląski Chorzów
Orlik Ząbkowice Śląskie
1:5
MLUKS Dwójka Gubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
0:3
MLUKS Dwójka Gubin
Stadion Śląski Chorzów
3:2
Orlik Ząbkowice Śląskie
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Energia Kozienice
Energia Kozienice 3 9 14 - 1 3 0 0
2
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 3 6 15 - 5 2 0 1
3
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2 0 0 - 10 0 0 2
4
Mydlice  Dąbrowa Górnicza
Mydlice Dąbrowa Górnicza 2 0 0 - 13 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:5
Energia Kozienice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:8
ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław
0:4
Energia Kozienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
0:6
ŁKS Łódź
Energia Kozienice
5:0
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie  Lubin
Zagłębie Lubin 3 9 12 - 1 3 0 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 4 6 - 5 1 1 1 1 1 2 - 2
3
Orzeł Mokre Mikołów
Orzeł Mokre Mikołów 3 4 4 - 9 1 1 1 1 1 2 - 2
4
UKS Football Academy Płońsk
UKS Football Academy Płońsk 3 0 3 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
6:0
Orzeł Mokre Mikołów
Zagłębie Sosnowiec
4:1
UKS Football Academy Płońsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
4:1
UKS Football Academy Płońsk
Orzeł Mokre Mikołów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Płońsk
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
Zagłębie Lubin
2:0
Zagłębie Sosnowiec
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Górnik Zabrze
KS Górnik Zabrze 3 9 20 - 2 3 0 0
2
Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 3 6 5 - 9 2 0 1
3
AP Champions Chrzanów
AP Champions Chrzanów 3 3 11 - 8 1 0 2
4
KKS Koluszki
KKS Koluszki 3 0 0 - 17 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:0
KKS Koluszki
KS Górnik Zabrze
5:2
AP Champions Chrzanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Chrzanów
2:3
Stomil Olsztyn
KS Górnik Zabrze
8:0
KKS Koluszki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Zabrze
7:0
Stomil Olsztyn
KKS Koluszki
0:7
AP Champions Chrzanów
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
ŻAPN Żywiec rocznik 2008 3 7 10 - 3 2 1 0 1 1 0 - 0
2
FC Hradec Kralove
FC Hradec Kralove 3 7 7 - 3 2 1 0 1 1 0 - 0
3
Widzew Łódź
Widzew Łódź 3 3 3 - 6 1 0 2
4
Stal Pleszew
Stal Pleszew 3 0 4 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
1:0
Stal Pleszew
FC Hradec Kralove
0:0
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
3:1
Widzew Łódź
FC Hradec Kralove
4:2
Stal Pleszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
2:7
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
FC Hradec Kralove
3:1
Widzew Łódź

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
9:0
Winners Gołkowice
Energia Kozienice
2:1
Orlik Ząbkowice Śląskie
Stadion Śląski Chorzów
1:4
Syrenka
MLUKS Dwójka Gubin
3:4
Zagłębie Sosnowiec
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
3:0
Orzeł Mokre Mikołów
AP Namysłów
0:2
AP Ostrzeszów
FC Hradec Kralove
4:0
ŁKS Łódź
KS Górnik Zabrze
0:0   k. 3 : 4
Widzew Łódź
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
10:1
Syrenka
Energia Kozienice
2:0
AP Ostrzeszów
Widzew Łódź
3:1
Zagłębie Sosnowiec
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
3:3   k. 2 : 3
FC Hradec Kralove
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
1:6
FC Hradec Kralove
Widzew Łódź
1:4
Zagłębie Lubin
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
0:2
FC Hradec Kralove
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości