Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
5:2
KS Chomentów
Plon Garbatka-Letnisko
2:4
Gracja Tczów
KS Magnuszew
3:4
Zwolenianka Zwoleń
Energia Kozienice
4:2
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
3:1
GKS Zorza Kowala
WUKS Ruda Wielka
3:4
Iskra Gózd
Megawat Świerże Górne
1:1
Królewscy Jedlnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
KS Chomentów
1:1
WUKS Ruda Wielka
Iskra Gózd
4:1
Megawat Świerże Górne
KS Magnuszew
0:1
Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
8:3
GKS Zorza Kowala
Gracja Tczów
1:5
Akcja Jastrzębia
Królewscy Jedlnia
6:0
Gryfia Mirów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
5:0
KS Magnuszew
Energia Kozienice
7:2
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
3:0
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
3:4
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
1:1
Gracja Tczów
GKS Zorza Kowala
1:5
Królewscy Jedlnia
Megawat Świerże Górne
0:2
KS Chomentów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
WUKS Ruda Wielka
Zwolenianka Zwoleń
0:3
Królewscy Jedlnia
KS Chomentów
5:3
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
0:1
GKS Zorza Kowala
KS Magnuszew
1:3
Akcja Jastrzębia
Energia Kozienice
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
Gracja Tczów
7:1
Megawat Świerże Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
4:1
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
1:3
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
1:3
Polonia Iłża
Akcja Jastrzębia
4:5
Energia Kozienice
Królewscy Jedlnia
1:0
Iskra Gózd
WUKS Ruda Wielka
1:0
KS Magnuszew
GKS Zorza Kowala
4:3
KS Chomentów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:1
Gryfia Mirów
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Iskra Gózd
KS Magnuszew
3:2
Megawat Świerże Górne
KS Chomentów
2:4
Królewscy Jedlnia
Energia Kozienice
2:1
WUKS Ruda Wielka
Gracja Tczów
2:1
GKS Zorza Kowala
Plon Garbatka-Letnisko
1:7
Akcja Jastrzębia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
2:0
KS Chomentów
Gryfia Mirów
1:0
KS Magnuszew
Megawat Świerże Górne
1:3
Energia Kozienice
Królewscy Jedlnia
0:1
Gracja Tczów
WUKS Ruda Wielka
1:8
Plon Garbatka-Letnisko
Akcja Jastrzębia
1:2
Zwolenianka Zwoleń
GKS Zorza Kowala
1:2
Polonia Iłża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka Zwoleń
5:0
KS Chomentów
Energia Kozienice
4:3
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
3:1
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
4:2
WUKS Ruda Wielka
Polonia Iłża
0:2
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
8:2
GKS Zorza Kowala
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
4:2
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
1:3
Plon Garbatka-Letnisko
Królewscy Jedlnia
10:0
KS Magnuszew
WUKS Ruda Wielka
0:5
Zwolenianka Zwoleń
GKS Zorza Kowala
1:2
Energia Kozienice
Iskra Gózd
0:4
Polonia Iłża
Megawat Świerże Górne
1:7
Akcja Jastrzębia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Gracja Tczów
KS Magnuszew
0:1
Iskra Gózd
Energia Kozienice
1:3
Królewscy Jedlnia
Akcja Jastrzębia
6:1
Gryfia Mirów
Polonia Iłża
1:1
KS Chomentów
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
GKS Zorza Kowala
WUKS Ruda Wielka
7:2
Megawat Świerże Górne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:1
KS Magnuszew
Iskra Gózd
4:1
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
5:1
WUKS Ruda Wielka
Megawat Świerże Górne
0:5
Zwolenianka Zwoleń
Królewscy Jedlnia
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Gracja Tczów
3:1
Polonia Iłża
GKS Zorza Kowala
0:4
Akcja Jastrzębia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
Iskra Gózd
KS Magnuszew
2:4
Gracja Tczów
Energia Kozienice
6:1
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
1:3
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
0:3
Królewscy Jedlnia
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
1:3
GKS Zorza Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
2:7
Plon Garbatka-Letnisko
Gracja Tczów
4:2
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
0:3
Zwolenianka Zwoleń
Królewscy Jedlnia
6:0
WUKS Ruda Wielka
GKS Zorza Kowala
4:1
Megawat Świerże Górne
Iskra Gózd
2:0
Akcja Jastrzębia
Polonia Iłża
5:1
KS Magnuszew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
4:1
KS Magnuszew
GKS Zorza Kowala
1:3
Gryfia Mirów
Polonia Iłża
8:0
Energia Kozienice
KS Chomentów
3:1
Akcja Jastrzębia
Iskra Gózd
2:1
WUKS Ruda Wielka
Królewscy Jedlnia
12:0
Megawat Świerże Górne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Polonia Iłża
Energia Kozienice
3:4
KS Magnuszew
Gryfia Mirów
0:1
Królewscy Jedlnia
Megawat Świerże Górne
1:3
Iskra Gózd
WUKS Ruda Wielka
4:2
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
3:1
Gracja Tczów
GKS Zorza Kowala
1:5
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Energia Kozienice
KS Chomentów
1:1
Megawat Świerże Górne
Iskra Gózd
3:2
Gryfia Mirów
KS Magnuszew
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Gracja Tczów
2:1
WUKS Ruda Wielka
Polonia Iłża
2:0
Akcja Jastrzębia
Królewscy Jedlnia
3:3
GKS Zorza Kowala
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
7:0
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
1:1
Gracja Tczów
Królewscy Jedlnia
0:0
Zwolenianka Zwoleń
Akcja Jastrzębia
3:0
KS Magnuszew
Polonia Iłża
4:1
WUKS Ruda Wielka
GKS Zorza Kowala
1:2
Iskra Gózd
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
13:1
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka Zwoleń
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
1:1
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
2:2
WUKS Ruda Wielka
Gracja Tczów
5:0
Gryfia Mirów
KS Chomentów
1:1
GKS Zorza Kowala
Energia Kozienice
2:5
Akcja Jastrzębia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
2:2
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
1:6
Polonia Iłża
Megawat Świerże Górne
1:7
KS Magnuszew
Akcja Jastrzębia
1:1
Plon Garbatka-Letnisko
Królewscy Jedlnia
4:0
KS Chomentów
WUKS Ruda Wielka
0:7
Energia Kozienice
GKS Zorza Kowala
1:9
Gracja Tczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:3
WUKS Ruda Wielka
Zwolenianka Zwoleń
5:1
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
0:3
Iskra Gózd
KS Magnuszew
3:3
Gryfia Mirów
Energia Kozienice
1:3
Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów
1:0
Królewscy Jedlnia
Polonia Iłża
3:2
GKS Zorza Kowala
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:5
Zwolenianka Zwoleń
WUKS Ruda Wielka
0:4
Akcja Jastrzębia
Królewscy Jedlnia
1:0
Polonia Iłża
Iskra Gózd
2:1
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
4:3
Energia Kozienice
Megawat Świerże Górne
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
GKS Zorza Kowala
1:4
KS Magnuszew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Gryfia Mirów
Zwolenianka Zwoleń
7:0
WUKS Ruda Wielka
Akcja Jastrzębia
7:0
Megawat Świerże Górne
Polonia Iłża
3:1
Iskra Gózd
Gracja Tczów
3:1
KS Chomentów
KS Magnuszew
2:4
Królewscy Jedlnia
Energia Kozienice
3:1
GKS Zorza Kowala
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
0:6
Polonia Iłża
Iskra Gózd
5:3
KS Magnuszew
Gracja Tczów
1:3
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
6:1
Akcja Jastrzębia
Megawat Świerże Górne
0:2
WUKS Ruda Wielka
Królewscy Jedlnia
3:2
Energia Kozienice
GKS Zorza Kowala
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
- : -
Królewscy Jedlnia
Akcja Jastrzębia
- : -
GKS Zorza Kowala
Polonia Iłża
- : -
Gracja Tczów
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Megawat Świerże Górne
WUKS Ruda Wielka
- : -
Gryfia Mirów
KS Magnuszew
- : -
KS Chomentów
Energia Kozienice
- : -
Iskra Gózd
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości